Уважаеми колеги,
По повод 12-май, Международния ден на сестринството, приемете моите най-сърдечни поздравления и признателност за вашият всеотдаен труд, професионализъм и човечност.

Всеки ден вие сте опора, надежда и грижа за пациентите и техните семейства. Вашата професия е призвание, което изисква не само знания и умения, но и голямо сърце, сила и отдаденост.
Пожелавам ви здраве, удовлетворение, обществено признание и увереност, че трудът ви има огромна стойност и значение.
„Нека никога не приемаме, че сме направили достатъчно – винаги може да направим още нещо за човека до нас.“ – Флорънс Найтингел
12.05.2026 г.
Председател на УС на РК на БАПЗГ-Плевен,
М.с. Надя Димитрова





