ЧЕСТИТ 7 АПРИЛ – СВЕТОВЕН ДЕН НА ЗДРАВЕТО И ДЕН НА ЗДРАВНИЯ РАБОТНИК

Ръководството на „МБАЛ Свети Панталеймон-Плевен” ООД изразява своята искрена признателност и уважение към всички лекари, медицински сестри, акушерки, лаборанти и служители, които с професионализъм, отговорност и всеотдайност се грижат за здравето на пациентите.

Вашият труд е призвание, което изисква не само знания и умения, но и сила на духа, търпение и човечност. Всеки ден вие доказвате, че медицината е не просто наука, а грижа, доверие и съпричастност.

По повод 7 април ви пожелаваме здраве, вътрешна устойчивост и удовлетворение от постигнатото. Нека срещате благодарност в очите на пациентите и подкрепа в екипа, с който работите.

Благодарим ви за професионализма, за отдадеността и за човешкото отношение, което превръща лечението в истинска грижа!

Facebook
X
LinkedIn
Email